Altinkaya hemen TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkezin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt gibi araç yardım konularında da destekçi olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

çekimli
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her türlü vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde tamir edilmesini sağlıyor, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden veya web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler konusu için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka Istanbul Oto Çekici hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Istanbul Kurtarici Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan biri de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukta istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim vardır. Bu, çok sayıda işletme sahibi için istikrarlı, kolay olarak resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi araç vardır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik cazibeli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla birlikte güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme önemlidir, nedeniyse güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *